Meble restauracyjne. Stolarstwo Rękodzielnicze Wrocław


Stojak na jadłospis z drewna jest niezwykłą i konieczną  uprzejmością dla zamawiających. 

Wykonany z drewna twardego będzie służył wszystkim z niego korzystającym. 

Stojak pod jadłospis pomieści karty dań i napojów, każdej restauracji czy pubu, wykonany na zamówienie pod pożądany wymiar, spełni oczekiwania. stojak na jadłospis.

Na specjalne życzenie możemy wykonać szeregi innych kształtów stojaków spisu dań. 

Także z wszelkich dostępnych gatunków drewna.

Do zabezpieczenia i upiększenia, stojak na jadłospis będzie pokryty powłokami lakierniczymi oraz olejowoskami, zaś aby uwydatnić niepowtarzalny rysunek drewna, z którego jest wykonany nasz stojak na jadłospis, zastosujemy odpowiednie barwidła. 

W naszym rękodzielniczym zakładzie zamówią państwo także dodatki drewniane do swoich stołów, takie jak krzesła, toczone talerze, wsadki na chusteczki. 

Nasz mebel jest prawdziwie ruchomy, można go swobodnie przemieszczać, da to państwu możliwość ustawiania go w odpowiednich miejscach, w zależności od potrzeb.

Sprzęt tego typu zaniesie w przyszłość dowód na wysokiej jakości wyroby rzemieślnicze, wytwarzane ręcznie na przełomie epok. Stojak ja jadłospis.

Zapraszamy.

Stolarstwo Rękodzielnicze. Stolarz Wrocław. Stolarstwo Wrocław.


Drewniane stojaki na jadłospisy, wyrabiane rękodzielniczo, pozwolą państwu na użytkowanie naszego wyrobu latami. Oczywiście byłoby nietaktem twierdzić, iż nasz stojak na jadłospis jest niezniszczalny.

Każdą rzecz można unicestwić, natomiast dajemy ręce i doświadczenie, na pokoleniowe używanie powyższego sprzętu stolarskiego.

Wychodzimy z założenia o dużej wytrzymałości produktu rzemieślniczego, przeto aby mieć naprawdę zacny i trwały wyrób, warto go zamawiać z drewna klejonego na szerokośc i grubość.

Takie rozwiązanie daje dużą stabilność wymiarową a drewno, nawet pod dużymi zmianami środowiska (wilgotnośc i temperatura:, wciąż będzie pełnowartościowym wyrobem.

Mogą u nas państwo zamówić pojedyczne wytwory z drewna jak i mnogie ilości.

Zapraszamy serdecznie, Stolarstwo Rękodzielnicze. Stojak na jadłospis.