Obudowy TV- Stolarz Wrocław. Stolarstwo Rękodzielnicze. Stolarstwo Wrocław.


Jak można nadać wyglądu nowoczesnemu telewizorowi?


Obudowa drewniana telewizora na ścianę wykonana w zadanym stylu napewno upiększy oraz jednocześnie nada wyglądu pomieszczeniu. Obudowa drewniana telewizora, jest stosunkowo nowym sprzętem stolarskim, stosowanym na pokojach.

Znak wyrobu z drewna, przysporzy oprócz cech wymienionych powyżej, w przeciwieństwie do niezdrowych, innych jak żywe drewno tworzyw, także nie doprowadzi do oddawania zbędnych  czynników do powietrza mieszkania. Warto wiedzieć, iż drewno nie zbiera ładunków potencjalnych, jednakowoż zmniejsza je w okolicach telewizora.

Obudowa drewniana telewizora może być wykonaną zarówno z twardego i miękkiego ciała drzewnego, przeto każdy zamawiający uzyska u nas swój zamysł. Nasze prace wykonujemy w gatunkach takich jak: dąb, jesion, sosna, buk, modrzew, brzoza, czereśnia oraz innych.

Można przyjąć, iż zastosowanie ramy, przywodzi na myśl okno, okno do innego wymiaru. Łącząc stare z nowym, ustalamy w mieszkaniu pewną dozę niezależności od sztampowości wykonań taśmowych. Zakład rzemieślniczy przedkłada niepowtarzalność stolarki nad ujednolicenie.

Obudowa drewniana telewizyjna wykonywana jest wyłącznie zwykłymi sposobami, ręcznego wyrabiana stolarki w drewnie, zatem otrzymują państwo przedmiot o wysokich walorach estetycznych oraz niejako z duszą. Na wytworzenie dzieła składa się pomysł, rozmierzenie, próby oraz efekt końcowy.

Zabezpieczanie powierzchni drewna obudów.


Do zabezpieczenia powierzchni, stosujemy wszelakiej maści lakierów, olejów, olejowosków oraz innych, wszystkie z wymienionych, mogą mieć wykończenie w macie oraz w różnym stopniu połyskliwości. Na życzenie możemy mieszać barwy do uzyskania właściwych proporcji.

Czasem pojawi się potrzeba dobrania barwy do istniejącego wypełenia mieszkania lub ważnego szczegóły wyposażenia, na tę mozliwość przygotowaliśmy cały pakiet wzorników kolorów.

Nasza obudowa drewniana może być wykonana jako prosty wyrób lub złożony, z dodatkowymi rozwiązaniami takimi jak wewnętrzene oświetlenie. Na niezwyczajne zapotrzebowanie jesteśmy w stanie wykonać różne schowki, szufladki na przeróżne bibeloty potrzebne do obsługo telewizora.

Nic nas nie ogranicza w wymyślaniu. Stolarstwo Wrocław. Stolarz Wrocław. Stolarstwo Rękodzielnicze.

Obudowa drewniana telewizora